Klub Kultury im. Heleny Modrzejewskiej
Helena Modjeska Art and Culture Club

 

Koncert Joanny Różewskiej-Kolasińskiej
A Concert by Joanna Różewska-Kolasińska

27 maja 2017

May 27, 2017

Szanowni Członkowie,

Klub Kultury im. Heleny Modrzejewskiej serdecznie zaprasza Państwa na spotkanie ze znakomita polską pianistką młodego pokolenia, Panią Joanną Różewską-Kulasińską.

Spotkanie odbędzie się 27 maja br. o godz. 19.00 (7.00 pm) w rezydencji Pana Konsula Generalnego, Pana Mariusza Brymory, 817 Enchanted Way, Pacific Palisades, CA 90272.

Będzie to wspaniały wieczór poświęcony wybitnym polskim kompozytorom. W repertuarze znajdą się utwory Chopina, Malawskiego, Szymanowskiego i Paderewskiego.

Joanna Różewska-Kulasińska – jedna z najlepszych polskich pianistek młodego pokolenia. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie i laureatka wielu międzynarodowych konkursów pianistycznych.
Światowe uznanie zyskała po bardzo udanym występie podczas ostatniego XVI Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego, do którego została zakwalifikowana, jako jedyna kobieta wśród 7 Polaków reprezentujących nasz kraj z 400 startujących w eliminacjach. Od jakiegoś czasu na stałe mieszka w San Francisco i ostatnio koncertuje głównie poza granicami Polski.

Tego wieczoru będzie też możliwość dla członków klubu podzielić się najnowszymi wieściami.
Uprzejmie prosimy o zaopatrzenie bufetu w deserowe wypieki oraz napoje.

Spotkanie jest dostępne tylko dla członków Klubu.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc, tylko osoby z potwierdzoną obecnością będą mogły uczestniczyć w spotkaniu.

Serdecznie zapraszamy Członków Klubu!

Z wyrazami szacunku,

Andrew Dowen
Prezes, Klub Kultury im. Heleny Modrzejewskiej