Klub Kultury im. Heleny Modrzejewskiej
Helena Modjeska Art and Culture Club

 

Koledowanie

10 grudnia 2016

Drodzy Członkowie Klubu Kultury im. Heleny Modrzejewskiej,

Zbliża się magiczny okres świąteczny, czas przyspieszł, bowiem – jak co roku – wszyscy próbujemy przed jego końcem pozałatwiać sprawy, które dotąd bezskutecznie oczekiwały na swoją kolej. Zaczynamy poważnie myśleć o prezentach dla bliskich, o spotkaniach z nimi, o pięknych chwilach przed nami.

W tej przedświątecznej atmosferze Zarząd Klubu pragnie zaprosić wszystkich jego Członków do wspólnego kolędowania. Prosimy o zarezerwowanie w kalendarzach daty 10 grudnia br. (sobota) o godz. 18.30 na spotkanie przy (przed)wigilijnym stole, podzielenie się opłatkiem, śpiewanie kolęd. Mamy nadzieję, że zechcecie Państwo spędzić ten wieczór w miłym gronie klubowym.

Gościny z tej okazji udzielą Członkom Klubu Kultury im. Heleny Modrzejewskiej Państwo Joanna i Andrzej Malescy. Adres rezydencji pp. Maleskich: 12046 Mound View Pl., Studio City, CA 91604. Bardzo serdecznie dziękujemy!

Jak zwykle zwracamy się z prośbą o przygotowanie potraw wigilijnych oraz zaopatrzenie bufetu w napoje. Prosimy o skonsultowanie się w sprawie potraw z p. Marią Kubal (tel.: 818 356 6157, maria.kubal@modjeska.org).

Na wigijine spotkanie zapraszamy wyłącznie Członków Klubu. Prosimy o potwierdzenie udziału pod adresem malgorzata.cup@modjeska.org w terminie do 5 grudnia br.

Mając nadzieję na spotkanie 10 grudnia, pozostaję z wyrazami szacunku,

Andy Dowen
Prezes
Klub Kultury im. Heleny Modrzejewskiej